انواع تشک طبی فنری

تشک طبی فنری یکی از محبوب ترین تشک های موجود در بازار می باشد که طرفداران زیادی را در بین مردم پیدا کرده است . داشتن خواب راحت و با کیفیت یکی از مهم ترین نکات افراد شاداب و موفق به حساب می آید . تشک ها انواع مختلفی دارد و در بازار موجود می باشد تشک طبی فنری یکی از جدید ترین نوع تشک محسوب می شود. و به سرعت محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کرد ، امروز قصد داریم در این مقاله به بررسی تشک طبی فنری بپردازیم و از تمام لحاظ این تشک ها را بررسی کنیم .

تشک چیست ؟انواع تشک طبی فنری

تشک تخت خواب یک لایه نرم از جنس پنبه یا پشم می باشد که به راحتی خواب شما می افزاید. ، مجموعا تشک ها به دو دسته فنری و طبی تقسیم می شود. و با توجه به سلیقه و هدف شما از خرید تشک می توانید بین این دو مدل انتخاب کنید .

ویژگی های تشک طبی فنری

در ساخت تشک های طبی فنری حالت ارگونومی بدن در نظر گرفته می شود. و مناسب با وضعیت ستون فقرات طراحی و سپس تولید می شود ، با توجه به نوع بافت تشک طبی فنری و ساختار آن ها .، محافظت از ستون فقرات و مهره های گردن به خوبی انجام می گیرد و راحتی فوق العاده ای دارد .

به علت استفاده از فوم در ساختار تشک ،

فنری به هیچ عنوان سفت نبوده. و خوابی راحت تقدیم شما خواهد کرد . یکی دیگر از ویژگی های تشک طبی فنری ، استفاده از فنر های منفصل می باشد. که باعث می شود شما هیچ لرزشی در مدل دونفره این تشک ها نکنید ، اخرین ویژگی تشک طبی فنری استفاده از پلی استر فشرده در الیاف این نوع تشک ها می باشد که سازگاری زیادی با انواع مدل های پوست دارد. که باعث ایجاد حساسیت نمی شود .

قیمت تشک طبی فنری

قیمت تشک های طبی فنری با توجه به مواد مورد استفاده در دوخت تشک ، جنس فنر و . . . تاثیر زیادی دارد و در ادامه به مهم ترین این موارد می پردازیم :

  • پارچه با کیفیت در دوخت تشک طبی فنری
  • محافظت از ستون فقرات و مهره های گردن با استفاده از فنر های درجه یک
  • استفاده از الیاف درج یک

انواع تشک طبی فنری

تشک های طبی فنری به دو دسته هیبرید و لاتکس تقسیم شده است. که در ادامه به بررسی دقیق این دو مدل خواهیم پرداخت .

  • تشک طبی فنری هیبرید : بهترین خلاقیت بشر در تولید
  •  ، این نوع تشک ها می باشد ، استفاده از تکنولوژی فنر های پاکتی و لایه های مموری فوم باعث شده که بهترین و اقتصادی ترین گزینه برای مردم تشک طبی فنری هیبرید باشد .
  • تشک طبی فنری لاتکس : لاتکس اولین نوع تولید شده تشک های طبی فنری در سال 1960 میلادی بود. که طرفداران زیادی داشت اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی مشتریان خود را به تشک تخت خواب هیبرید داد .

ویژگی های تشک طبی فنری

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم ویژگی های

طبی فنری را با هم مطالعه و بررسی کنیم تا از نظر قیمت و انواع مدل های تشک طبی فنری مقایسه کنیم تا به بهترین نوع این تشک ها برسیم تا شما با خواندناین مقاله دقدقه ای برای انتخاب تشک خواب طبی فنری مناسب خودتان نداشته باشید .