انواع تشک

تشک تخت خواب طبی

امروزه به علت اینکه بیماری های مفاصلی در بین مردم شایع شده، باعث شده است که مردم به سمت تشک های طبی روی بیاورند،استفاده از تشک های طبی یکی از روش هایی است که می توان این مشکل ها را تا حدودی برطرف کرد که بتوانید خواب راحتی داشته باشید.تشک های طبی به صورت استاندارد ساخته شده و مناسب برای کسانی است که مشکل مفاصلی دارند، حتما باید قبل از خرید این نوع تشک با پزشک مربوطه مشورت نمایید و سپس اقدام به خرید کنید. انواع تشک .

تشک تخت خواب بادی

تشک تخت خواب بادی

تشک تخت خواب بادی

تغییر تنظیمات سفتی و نرمی تشک های بادی بستگی به سلیقه شما دارد و این کار توسط پمپ های الکتریکی که در تشک قرار داده شده است انجام می پذیرد. انواع تشک .

تشک های بادی به دلیل کم حجم بودن و قابل حمل بودن آن گزینه مناسبی برای مسافرت می باشد .

تشک تخت خواب فنری- طبی

تشک فنری و طبی هر کدام مزایا و معایبی دارند،حال تولید کنندگان تشک توانسته اند مزایای هر دو این تشک در را یک تشک طراحی و تولید کنند که مناسب کسانی است که می خواهند از تشک فنری استفاده کنند اما مشکل مفاصل و عضلانی دارند که تشک های فنری-طبی چاره کار آن ها می باشد

ساختار این تشک به این صورت است از اسفنج با چگالی بالا استفاده شده است اما همان طور که می دانید اسفنج سفت است و برای از بین بردن این سفتی از فنر استفاده شده است که شما بتوانید خوابی راحت روی آن ها داشته باشید .

انواع تشک آبی

تشک های آبی به این صورت است که باید داخل آن را پر از آب کنید و بعد از آن استفاده کنید، این تشک ها بیشتر جنبه تفریح و درمانی دارد. انواع تشک .

یکی از عیب های بزرگی که تشک های بادی و آبی دارد این است که سوراخ می شود که دیگر قابل استفاده نیست و برای استفاده مجدد  باید آن سوراخ را بپوشانید

انواع تشک ،همان طور که می دانید انسان ها یک سوم(حدود25 الی 30 سال) از عمر خود را خواب هستند پس باید به همان اندازه که به لباس های خود اهمیت می دهیم که زیبا و راحت باشد، همان اندازه هم باید به جای خواب خود اهمیت بدهید، باید یک تشک مناسب و راحت برای خود تهیه کنید.

انواع تشک

انواع تشک

امروزه با توجه به پیشرفت صنایع کالای خواب مدل های مختلفی از تشک تولید شده است که شما با توجه به نیازتان تشک مورد نظرتان را خریداری کنید. انواع تشک

چرا باید تشک خود را عوض کنیم؟

اگر از آن دسته افراد هستید که به سلامت خود اهمیت می دهید و برایتان مهم است که جای خوابتان راحت و مناسب باشد باید بعد از مدتی استفاده از تشک آن را تعویض کنید، تشک ها معمولا باید بعد از 7 الی 9 سال غیر قابل استفاده می شوند و حتما باید آن ها را تعویض کنید و یا حتی اگر قابل استفاده بود به دلیل مسائل بهداشتی باید حتما آن را تعویض کنید تا به سلامتی شما آسیبی نرسد. انواع تشک

یک تشک خوب باید چگونه باشد ؟

یک تشک خوب باید چگونه باشد؟

یک تشک خوب باید چگونه باشد؟

یک تشک مناسب نباید هم سطح تخت باشد و باید ارتفاع آن از سطح تخت بالاتر باشد،اما تشک های معمولی ارتفاع آن ها یکی نیست با هم متفاوت است اما مهم ترین نکته این است که باید ارتفاع آن از تخت بالاتر باشد،محتویات داخل تشک ها با هم متفاوت است و تفاوت قیمت های آن ها نیز به همین علت می باشد. انواع تشک

انواع تشک تخت خواب

تشک ها مدل ها و اندازه های  مختلفی دارد که شما با توجه به نیازی که دارید و هزینه ای که می خواهید برای خرید تشک کنید، می توانید مدل مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. انواع تشک

انواع تشک تخت خواب فنری

تشک تخت خواب طبی

تشک تخت خواب طبی

تشک های فنری از اولین نسل تشک ها هستند که در تمام فروشگاه های تشک فروشی موجود است، تشک های فنری محتویات داخل آن از فنر ساخته شده است و هر چه تعداد فنر آن بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد . تشک های فنری به دلیل اینکه جزو اولین نسل تشک تخت خواب است تنوع مدل نیز در آن زیاد است ،که حالا بستگی به سلیقه شما دارد. انواع تشک

تشک تخت خواب فنری منفصل(پاکت اسپرینگ)

تشک های فنری منفصل یک ابداع بسیار حیرت انگیز بود و با توجه به ویژگی و مزایایی که داشت سریع در بین شرکت های تولید کننده تشک محبوب شد و همه سعی می کردند تشک های خود را به صورت فنری منفصل تولید کنند تا فروش بیشتری داشته باشند و از دیگر تولید کنندگان در عرصه رقابت جا نمانند.فنر های تشک منفصل به این صورت است که هر فنر به صورت جداگانه عمل می کند و به صورت تک تک ساخته می شوند  و بعد داخل پاکت قرار داده می شوند، دلیل طول عمر بیشتر این نوع تشک نسبت به تشک های سنتی می باشد . انواع تشک

ویژگی های تشک فنری منفصل

تشک تخت خواب فنری

تشک تخت خواب فنری

  • تشک های فنری منفصل به این صورت است که فنر های آن به صورت جداگانه عمل می کند و اگر کسی که کنار شما خوابیده است، غلت بزند یا جا به جا شود تعادل در تشک حفظ می شود و شما متوجه تکان خوردن فرد نمی شود.
  • معمولا تشک های فنری به این صورت است که هنگامی که شما روی آن خوابیده اید دمای بدنتان بعد از خوابیدن بالا می رود و نمی توانید خواب راحتی داشته باشید و این مشکل را تا حدی که توانسته اند در تشک های فنری منفصل کاهش داده اند.
  • بهترین گزینه برای تخت های 2 نفره تشک فنری منفصل می باشد . انواع تشک .
  • صدا ندادن فنر های تشک بعد از استفاده طولانی مدت
  • گود نشدن تشک در زمان استفاده
  • افزایش طول عمر تشک به علت استفاده از فنر های منفصل

تشک تخت خواب فومی

تشک تخت خواب فومی یکی از نرم ترین تشک ها است که مناسب برای کسانی است که می خواهند تشک نرم خریداری کنند،جنس این تشک از فوم ارتجاعی حرارتی است،فقط این نکته را درنظر داشته باشید این نوع تشک برای همه افراد مناسب نیست ممکن است برای کسانی که مشکل مفاصل دارند مضر باشد. انواع تشک .

اگر می خواهید تشکتان خیلی نرم نباشد و حرارت بدن شما را افزایش ندهد بهتر است تشک های فومی را فراموش کنید و به سراغ تشک های فنری بروید که گزینه مناسبی برای شما می باشد. انواع تشک .

خرید تشک در تهران

خرید تشک در شرق تهران

خرید تشک در شرق تهران :اگر از آن دسته افرادی هستید که مشکل عضلانی و مفاصل دارید و باید حتما از تشک های طبی استفاده کنید که به سلامتی جسم شما آسیبی نرساند، تشک های طبی گزینه مناسبی برای شما هستند و میتوانید با استفاده از آن خوابی راحت و آسوده داشته باشید و از طرفی دیگر که امکان خرید حضوری در این روز های قرنطینه وجود ندارد فروشگاه تشک شرق تهران به صورت آنلاین فعالیت می کند که شما می توانید تشک طبی خود را که از جنس و الیاف درجه 1 تولید شده است سفارش دهید و تمامی محصولات با گارانتی یک ساله به فروش می رسد و در کمتر از 24 ساعت با ارسال رایگان  به دست شما خواهد  رسید. انواع تشک .

خرید تشک در شرق تهران
خرید تشک در غرب تهران

خرید تشک در غرب تهران

خرید تشک در غرب تهران :اگر می خواهید در این روز های کرونایی جهیزیه بخرید ولی نمی توانید به بازار بروید و به دنبال یک فروشگاه اینترنتی هستید که تشک های با جنس درجه 1 داشته باشد فروشگاه اینترنتی تشک غرب تهران در خدمت شماست.شما می توانید با استفاده از فیلتر هایی مناسبی که در سایت قرار داده شده است تشک مورد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید و در کمتر از 24 ساعت به دست شما خواهد رسید. انواع تشک .

فروشگاه تشک غرب تهران این امکان را فراهم کرده است تا کسانی که در خارج از استان تهران هستند می توانند سفارش به صورت آنلاین ثبت نموده است و در کمتر از72 به دست شما خواهد رسید. انواع تشک .

خرید انواع تشک های طبی با ضمانت 20 ساله

خرید انواع تشک در شمال تهران

خرید تشک در شمال تهران :اگر از آن دسته افرادی هستید که به سلامتی خود اهمیت می دهید و برایتان مهم است حتما تشکی که روی آن می خوابید جنس عالی و درجه 1 داشته باشد می توانید به فروشگاه اینترنتی تشک شمال تهران مراجعه کنید و تشک مورد نظرتان را سفارش دهید و خرید کنید.تمامی تشک های این فروشگاه به صورت استاندارد ساخته می شود و از مواد و الیاف درجه یک استفاده می کنند که تشک طول عمر مفید بالایی داشته باشد و نگران خراب شدن بعد از مدتی استفاده نباشید. انواع تشک .

خرید تشک در شمال تهران
خرید تشک در جنوب تهران

خرید تشک در جنوب تهران

خرید تشک در جنوب تهران : اگر می خواهید به صورت اینترنتی تشک خریداری کنید و برای این کار فروشگاه های آنلاین زیادی وجود دارد و شما نمی دانید که باید به کدام یک از آن ها اعتماد کنید و خرید خود را انجام دهید، فروشگاه تشک در جنوب تهران با داشتن نماد اعتماد می تواند اعتماد شما را جلب کند و به راحتی خرید خود را انجام دهید و هزینه آن را پرداخت کنید و تمامی تشک های این فروشگاه با گارانتی یک ساله به فروش می رسد که خیالتان از بابت کیفیت آن راحت باشد. انواع تشک .

خرید تشک در نیاوران تهران

خرید تشک در نیاوران تهران :اگر می خواهید تشک خریداری کنید و امروزه با توجه به پیشرفت صنایع کالای خواب تشک های بسیار متنوعی تولید شده است و هر کدام مزایا و معایبی دارد و شما نمی دانید که باید کدام را انتخاب کنید و اینکه کدام تشک برای شما مناسب است و به سلامتی بدن شما آسیبی نمی رساند، شما میتوانید قبل از خرید مطالبی که در وب سایت قرار داده شده را مطالعه کنید  و بعد از آن می توانید تشک مورد نظر خودتان را انتخاب و خریداری کنید و سفارش شما در کمتر از 24 ساعت به دست شما خواهد رسید و این یکی از مزیت های فروشگاه تشک نیاوران تهران است .

خرید تشک در نیاوران تهران
خرید تشک در تجریش تهران

خرید تشک در تجریش تهران

خرید تشک در تجریش تهران : اگر می خواهید تشکی که خریداری می کنید طول عمر بالایی داشته باشد و بعد از چندین ماه استفاده نیاز به تعویض نداشته باشد، فروشگاه تشک تجریش تهران با به کار گرفتن افراد ماهر و حرفه ای در تولید تشک، تشک های با جنس و کیفیت عالی تولید می کنند که شما بعد از چندین سال استفاده هم نیاز به تعویض آن ها ندارید. انواع تشک .

خرید تشک در مرزداران تهران

خرید تشک در مرزداران تهران :اگر در خرید خود خیلی سخت پسند هستید و مدل آن برای شما مهم است و به دنبال فروشگاهی هستید که تنوع تشک زیادی داشته باشد و از طرفی دیگر فیلتر های از جمله قیمت،مدل و … را داشته باشد، فروشگاه تشک مرزداران تهران با داشتن تمامی این امکانات می تواند خریدی راحت و آسوده را برای شما فراهم کند و در کمترین زمان ممکن خرید شما به دستتان خواهد رسید. انواع تشک .

خرید تشک در مرزداران تهران
خرید تشک در شهران تهران

خرید تشک در شهران تهران

خرید تشک در شهران تهران :امروزه در محله شهران تهران فروشگاه های تشک زیادی هستند اما فروشگاه تشک شهران تهران یکی از معتبرترین و قدیمی ترین فروشگاه تشک در تهران می باشد که با بیش از 5 سال سابقه کاری است که شما می توانید از این فروشگاه تشک مورد نظرتان را خریداری کنید.

خرید تشک در الهیه تهران

خرید تشک در الهیه تهران : اگر به دنبال فروشگاه اینترنتی هستید که بعد از خرید سفارش شما را در کمترین زمان برای شما ارسال کنند،فروشگاه تشک الهیه در  تهران یکی از بهترین  فروشگاه های شهر تهران است که سفارش شما را در کمتر 24 ساعت برایتان ارسال می کند و یا حتی اگر خارج از تهران باشید کمتر 72 ساعت سفارش شما به صورت رایگان به دستتان خواهید رسید .

خرید تشک در الهیه تهران
خرید تشک در قیطریه تهران

خرید تشک در قیطریه تهران

خرید تشک در قیطریه تهران : فروشگاه تشک قیطریه در تهران به این صورت طراحی شده است که مشتریان بعد از خرید محصول مورد نظر می توانند برای آن محصول نظر و پیشنهاد خود را در سایت  درج کنند و شما می توانید قبل از خرید نظر های آن ها را مطالعه کنید و در صورتی که مورد پسند شما واقع گردید محصول خود سفارش دهید.