تشک تک نفره

در این مقاله قصد داریم به بررسی تشک تک نفره بپردازیم. و از جهات مختلف مقایسه کنیم تا شما با خواندن این مقاله بتوانید خریدی مطمئن و دلخواه خودتان را انجام دهید . در ادامه توضیحاتیی در مورد تشک ، بررسی تمامی قیمت ها و ابعاد تشک یک نفره و هدف شما از خرید تشک یک نفره می پردازیم .

تشک چیست ؟

تشک تخت خواب یک لایه نرم از جنس پنبه یا پشم می باشد. که به راحتی خواب شما می افزاید ، مجموعا تشک ها به دو دسته فنری و طبی تقسیم می شود. و با توجه به سلیقه و هدف شما از خرید تشک می توانید بین این دو مدل انتخاب کنید .

قیمت تشک تک نفره

در هنگام خرید تشک یکی از مهم ترین نکات قیمت آن می باشد. و با توجه به سلیقه و قصد شما از خرید تشک این قیمت متنوع و قابل تغییر می باشد .

در تعیین قیمت تشک یک نفره عوامل زیادی تاثیر دارد که در ادامه به مهم ترین عوامل آن اشاره خواهیم کرد :

  • استفاده از پارچه مرغوب و با کیفیت در ساخت تشک یک نفره.
  • استفاده از فنر مناسب جهت آسیب نزدن به مهره های کمر در هنگام خواب.
  • شکل ظاهری تشک یکی از مهم ترین عوامل خرید تشک تک نفره می باشد پس باید به این نکته هم توجه نمایید.
  • استفاده از اسفنج با کیفیت در داخل تشک.

در خانه بمانیم

انواع تشک تک نفره

سایز تشک 1 نفره مانند عواملی که در ابتدای مقاله اشاره کردیم تاثیر زیادی در خواب شما دارد.  چنانچه سایز تشک و تخت خواب یکی نباشد هم از نظر ضاهری و هم از نظر راحتی در خواب شما تاثیر بسیار زیادی دارد .

تشک دو نفره به دو سایز مختلف تقسیم شده است :

  • تشک 1 نفره سایز 200*90

سایز این تشک 1 نفره مناسب افراد بالغ با اندامی متوسط می باشد. که این سایز از پرفروش ترین سایز های تشک 1 نفره می باشد .

  • تشک تک نفره سایز 200*120

اگر در خواب غلت می زنید یا تمایل دارید در کنار نوزاد خود خواب باشید این تشک مناسب شما می باشد. زیرا با توجه سایز بزرگ تری که دارد به شما فضای بیشتری برای خواب می دهد .

خرید تشک طبی با 2 میلیون تخفیف

چرا تشک تک نفره بخریم ؟

 

اگر قصد دارید که برای اتاق خواب خود تشک تخت خواب بخرید. ، بدیهی است که باید تشک 1 نفره بخرید اما اگر به جای خرید یک تشک دو نفره می خواهید. دو تشک 1 نفره بخرید بستگی به سلیقه شما دارد اما اکثرا به خرید یک تشک دونفره تمایل دارند .

خرید تشک طبی

در این مقاله سعی کردیم تشک یک نفره را از تمام لحاظ بررسی کنیم تا شما قبل از خرید تشک تک نفره با توجه به سلیقه و بودجه ای که تعیین کرده اید خرید مقرئن به صرفه ای داشته باشید .