نحوه و زمان تحویل در شهر تهران و کرج

مشتریان گرامی با تشکر از اعتماد شما به عرض میرساند نحوه ارسال تشک در تهران و کرج به صورت رایگان و حداکثر ظرف مدت 72ساعت (به استثنای تعطیلات) پس از پرداخت و به آدرس درج شده توسط خریدار و درب منزل تحویل داده میشود.

این اطمینان بشما داده میشود  قبل از ارسال همکاران ما در خصوص ساعت و زمان ارسال هماهنگی لازم را طی تماس تلفنی و پیامک سیستمی با شما عزیزان صورت خواهد پذیرفت. خواهشمندیم آدرس و شماره تماس خود را در قسمت توضیحات خرید درج نمایید.

در خصوص ارسال باکس و یا سرویس تختخواب به دلیل سایز و رنگبندی متنوع و سلایق گوناگون و نیاز به ساخت سفارشی ،زمان تحویل بشما عزیزان 10روز پس از پرداخت موفق میباشد. از صبر و شکیبایی شما متشکریم.

Zebra Mattress transportation gruops

نحوه و زمان ارسال به شهرستانها سراسر ایران

خریداران محترم در شهرستانها توجه داشته باشید نحوه ارسال تشک و مرسولات به سرتاسر کشور کاملا رایگان و فاقد هزینه می باشد و سفارشات شما پس از پرداخت موفق ظرف مدت 72ساعت (به استثنای تعطیلات) به باربری در تهران تحویل و پس از پرداخت کامل توسط گروه زبرا، به شهر و یا شهزستان شما عزیزان ارسال میشوند. قابل ذکر است تصویر بارنامه بنام خریدار توسط همکاران ما برای شما ارسال میگردد تا پس از رسیدن به باربری مقصد ، توسط شما عزیزان تحویل گرفته شود. جهت اطلاع شما مشتریان گرامی شایان ذکر است طبق تجربه گذشته در شرایط معمول و عادی کشور، زمان حمل از  باربری تهران تا شهرستانها حداکثر2 روز کاری بسته به مسافت و حجم مرسولات میباشد.در خصوص ارسال باکس و یا سرویس تختخواب  نیز به دلیل سایز و رنگبندی متنوع و سلایق گوناگون و نیاز به ساخت سفارشی ،زمان تحویل به باربری تهران 10روز پس از پرداخت میباشد. با سپاس  Zebra Mattress transportation grups.

با هم کرونا را شکست میدهیم

#خانه_بمانیم

blank
blank